Turniej Łomża Cup dziewcząt i Just Sport Event Cup chłopców

05.10.22

Przed rozgrywkami na Podlasiu trzy zespoły z naszego klubu wzięłu udział w turniejach ogólnopolskich.Zawodniczki z rocznika 2010 zajęły V miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Dziewcząt rocznik 2010 Łomża Cup 2022 pokonując w ostatnim dniu zawodów drużynę Delfin Bydgoszcz 42:15. Najlepszą zawodniczką w naszym zespole została uznana Pola Wójcik. Do II piątki turnieju została wybrana Kinga Bednarczyk, zaś Julia Popławska otrzymała wyróżnienie trenera. Natomiast chłopcy z rocznika 2008/2009 wzięli udział w Ogólnopolskim Turnieju Just Sport Event Cup w Zambrowie, w którym również zajęli V miejsce pokonująć Trójeczkę Olsztyn 72:44. Najlepszym zawodnikiem drużyny został uznany Wiktor Stańczuk. Trzeci zespół, który wziął udział w turnieju ogólnopolskim to dziewczyny z rocznika 2011, które zajęły trzecie miejsce w Ostrołęce. Życzymy powodzenia w rozgrywkach!!