Turniej Batory Basket Cup Dziewcząt.

07.12.21

03.12.2021 odbył się Turniej Koszykówki Dziewcząt Batory Basket Cup rocznik 2011 pod hasłem ,,Nie palę, nie piję-koszykówką żyję." Organizatorem był Młodzieżowy Klub Sportowy ,,Batory 18", który promował aktywność fizyczną wolną od różnych używek w ramachprofilaktyki antyalkoholowej. Turniej był wspaniałą okazją do sprawdzenia swoich umiejetności wśród dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z koszykówką. Ostatecznie pierrwsze miejsce zajął zespół Max Basket z Wysokiego Mazowieckiego prowadzony przez Artura Czaję, drugie miejsce Uczniowski Klub Sportowy Basket  47 - trener Katarzyna Wensław, trzecie miejsce Szkoła Podstawowa nr 19 - trener Tomek Tomaszewski, czwarte miejsce Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 5. Nasze dziewczyny były o rok młodsze i był to ich pierwszy turniej. Brawa za postawę.