Transfery w klubie

20.10.21

Dwóch wychowanków MKS Batory 18 w sezonie 2021/2022 nie zagra w naszym klubie. Łukasz Gregorczuk  trzeci rok z rzędu zostaje wypożyczony do Szkoły Gortata w Łodzi, gdzie będzie grał w rozgrywkach młodzieżowych U 19 i II lidze seniorów, zaś Paweł Kosobudzki po dwóch latach wypożyczeń przechodzi na zasadzie transferu definitywnego do PKK Żubry Białystok i będzie występować na parkietach drugiej ligi. Obaj zawodnicy trenując w naszym klubie wyróżniali się pracowitością i profesjonalnym podejściem do treningów, dlatego też nie przypadkowo będą grać w zespołach seniorski II ligi. Łukasz i Paweł powinni być przykładem dla młodych adeptów koszykówki trenujących w Młodzieżowym Klubie Sportowym Batory 18.