Just Sport Event Cup w Zambrowie.

16.04.22

Zajmujemy ostatecznie siódme miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Just Sport Event Cup w Zambrowie. Po bardzo zaciętych meczach w ostatnim dniu przegrywamy ze zwycięzcą turnieju MUKS Piaseczno i z drugą drużyną Hutnikiem Warszawa ( w trzeciej kwarcie wygrywaliśmy róznicą 10 pkt.). W ostatnich meczach nie mógł wystąpić najlepszy nasz rozgrywający Wiktor Stańczuk, który doznał kontuzji stawu skokowego. Widać, że nasz zespół cały czas się rozwija i tylko kwestią czasu są jeszcze lepsze wyniki. Najlepszm zawodnikiem drużyny został wybrany Marcin Mocarski. Ten turniej pokazał, że najlepsze zespoły turnieju są w naszym zasiegu tylko musimy dalej pracować i się nie poddawać. Gratulacje chłopakom za postawę.